ULUSLARARASI MULTİDİSİPLİNER KOZMETOLOJİ KONGRESİ

Değerli Meslektaşlarımız,

Güzellik Bilimi ve Kozmetoloji Eğitimcileri Derneği olarak bu yıl sizlerle tüm dünyada etkisini gösteren Covid-19 pandemisi nedeniyle fiziki şartlarda buluşamadığımız için büyük bir üzüntü duyduğumuzu belirtmek isteriz.

Pandemi sürecinin uzamasıyla birlikte bilgi ve deneyimlerimizi güncelleme ihtiyacımız giderek artmıştır. Bu nedenle 16 - 17 Nisan 2022 tarihlerinde sizlerle Güzellik Bilimi ve Kozmetoloji Eğitimcileri Derneği Multidisipliner Uluslararası Kozmetoloji Kongresi’nde online olarak bir araya gelmeyi diliyoruz.

Güzellik Bilimi ve Kozmetoloji Eğitimcileri Derneği olarak bugüne kadar yaptığımız tüm ulusal kongreler ve tüm eğitim programlarımızda olduğu gibi bu kongremizde de amacımız bilimsel anlamda verimli ve güncel gelişmelerin sunulduğu bir platformda buluşmaktır. Bu amaçla kongremizde Kozmetoloji alanındaki tecrübelerin yanı sıra yeni uygulamaların ve teknolojik yeniliklerin de paylaşılması planlanmıştır.

Güzellik Bilimi ve Kozmetoloji Eğitimcileri Derneği’nin düzenlediği bu ilk büyük sanal buluşmaya, Güzellik Bilimi ve Kozmetoloji Eğitimcileri Derneği Yönetim Kurulu adına sizleri davet etmekten büyük bir mutluluk ve onur duyuyoruz.

Sanal ortamda gerçek bir kongre deneyimini hep birlikte en iyi şekilde yaşayabilmek adına kongremizde görüşmek dileği ile...

Saygılarımızla.

Mazhar Tamer SÖKMEN

KONGRE BAŞKANI

Ebru GÜZEL ÖZENOĞLU

KONGRE SEKRETERİ

RUŞEN AKMAN

KONGRE SEKRETERİ

KONGRE TARİHİ

16-17

NİSAN

2022
  •  

İŞ BİRLİĞİ İÇERİSİNDE OLDUĞUMUZ ÜNİVERSİTELER